Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

  • Головна

Безвізовий калькулятор

2) Дати з закордонних паспортів (дд/мм/рр):

Інформація про безвіз з ЄС

  • Якщо між поїздками до країн безвізу з ЄС у Вас була перерва 90 днів, то 180 днів відраховувати не потрібно - після перерви Ви можете знову їхати на 90 днів.
  • Повний перелік країн безвізу для українців: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція та дві європейські карликові держави: Монако і Ватикан.
  • Зверніть увагу, що віза потрібна буде для відвідин Косово, Гібралтару та так званих «заморських територій» Франції та Нідерландів, наприклад Французької Полінезії.

Наш калькулятор допоможе Вам порахувати кількість днів, проведених в країнах безвізу і перевірити, чи відповідають ваші поїздки правилам. Адже обов'язок підраховувати кількість днів покладена на туриста і в разі порушення Вам буде виписано штраф, а при злісному або повторному порушені Вам може бути взагалі відмовлено у в’їзді до країн ЄС.

Калькулятор створено на основі посібника Європейської Комісії

Visa calculator: 3.2/5 - 19 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності