Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

  • Головна

Кожній закоханій парі, що не можуть вже один без одного, хочеться швидше набути статусу офіційного подружжя, а іноді й вийти за рамки стандартного ДРАЦС. Тільки великий потік пар, що записалися наперед, ніяк не дають можливості швидко закінчити з цією процедурою, або вимагають додаткових документів для підтверждення обставин, що надають право прискореної державної реєстрації шлюбу. Особливо гостро це питання стоїть на щасливі для подружжя дати.

Чи можна швидко, без черги й додаткових документів зареєструвати шлюб 2 повнолітнім громаданям України? Так, це можливо з послугою органцізації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки.

Для замовлення державної реєстрації шлюбу Вам потрібно:
1) Бути повнолітніми(18+років) громадянами України
2) Мати діючі паспорти громадянина України
3) Не перебувати в іншому зареєстрованому шлюбі (у разі повторного шлюбу - мати свідоцтво про розлучення або рішення суду про розірвання шлюбу, що набуло чинності)
та звісно ж добровільне спільне бажання на цей крок.

Для полегшення замовлення рекомендуємо ознайомитися з типовою заявою на організацію державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем та узгодити відповіді на питання, що там піднімаються.

За додатковою інформацією звертайтеся до call-центру

Реєстрація шлюбу за добу: 5.0/5 - 4 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності